MNG Kargo – Kargo Müşteri Siparişi Oluşturma

Standard

MNG Kargo Sipariş Altapısı PHP API Entegrasyonu

MNG Kargo firmasının kurumsal müşterilerine sunduğu, çıkacak olan kargoların bilgilerinin kargo şubesi tarafından girilmediği, firma tarafından tek tuşla sipariş bilgilerine göre API vasıtasıyla girilen bir alt yapıdır.

Bu arayüz aslında MNG Kargo firmasında excel ile yapılabiliyor ancak bunu kendi sisteminize entegre ettiğimizde, e-ticaret siteniz üzerinden tek tıkla siparişin müşteri bilgileri, teslim edilecek adresi, ödeme türü gibi bilgileri saniyeler içerisinde oluşturuyorsunuz. Böylece kargo görevlisi kargolanacak ürünlerinizi almaya geldiğinde, kargo bilgileri girmek ile uğraşmayacak – dolayısıyla hatalar da önlenmiş olacak- ve seri bir şekilde kargoları da sisteminden onaylayacaktır.

Bu hazır kodlar, MNG’nin webservisi olan “musterikargosiparis” alt yapısına entegrasyonu içerir. Siparişinizden gelen, müşteri adı soyadı, telefonu, kargolanacak il-ilçe, kapıda ödeme/peşin ödeme bilgileri ile entegre edebilirsiniz.

Summary
MNG Kargo - Kargo Müşteri Siparişi Oluşturma
Article Name
MNG Kargo - Kargo Müşteri Siparişi Oluşturma
Description
MNG Kargo firmasının kurumsal müşterilerine sunduğu, çıkacak olan kargoların bilgilerinin kargo şubesi tarafından girilmediği, firma tarafından tek tuşla sipariş bilgilerine göre API vasıtasıyla girilen bir alt yapıdır
Author
Mutlu ARICI