Altın Değerinde SEO İpuçları E-Kitap

Standard

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 10 senedir internet – bilgisayar – yazılım sektöründe, çeşitli projelerde gerek yazılım uzmanı, gerek proje uzmanı, gerekse proje yöneticisi olarak görevlerde bulundum. Hakkımda detaylı bilgi için buraya, referanslar için buraya tıklayın.

SEO Nedir? SEO Kaynakları ve SEO kuralları nerede yer alır?

Herkes SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda bir fikre sahiptir. Herkesin fikrine saygı duymak gerekir ancak SEO’nun ne olduğunu ve Google için SEO’nun ne anlama geldiğini, sitelerin nasıl indexlendiğini, nasıl iyi bir duruma geleceğini mantıken bilmek ve düşünmek gerekir. Yani ortalıkta çeşitli kurallar dolaşmakta fakat çoğu inanın çöp durumdadır. Aslında mantık açısından yaklaşmalısınız. Siz arama motoru optimizasyon yapacaksanız, Google’ın çeşitli sayfalarını takip etmelisiniz. Esas SEO konusunda ipucu veren ve olması gerekenleri söyleyen bölümler bulunmaktadır. Bilgi birikiminiz, background’ınız ve bir know-how varsa, SEO için mantık yürütmek kolay olacaktır.

SEO süreklidir. Genelde SEO’nun ciddiyetini bilen ve bu iş için gerçekten bütçe ayırılan projelerde yer alırım. PHP yazılım uzmanı olduğum için de İÇ SEO’yu, mantığını ve kurallarını bilmekteyim ve takip etmekteyim.

Evet, ben de bilgi birikimlerimi, SEO kurallarını, İç SEO’nun nasıl yapılacağını, Dış SEO’nun ne olduğunu ve nasıl yapılacağını ipuçları ve örneklerle verdiğim küçük bir e-kitap içerisinde topladım.

Bunun için yüzlerce lira harcayıp paranızı çöpe atmayın. En önemlisi de zamanınızı boşa harcamayın. Kitapta bahsi geçen konular için çalışmaları kendiniz ya da yazılımcınız yapabilir.

Dikkat: Kitap içeriği her geçen gün güncellenmektedir. Satın alanlar için güncelleme sonrası yeni versiyon ücretsiz gönderilecektir.

İlk yayına özel indirim!

Fiyat: 200 TL yerine 120 TL

Sayfa Sayısı: 7

Satın almak için iletişime geçiniz.

seo_ipuclari_kitap_kapak_mutluaricimutlu arici seo ipuçlari el kitabı

 

Summary
Altın Değerinde SEO İpuçları E-Kitap
Article Name
Altın Değerinde SEO İpuçları E-Kitap
Description
Yaklaşık 10 senedir internet - bilgisayar - yazılım sektöründe, çeşitli projelerde gerek yazılım uzmanı, gerek proje uzmanı, gerekse proje yöneticisi olarak görevlerde bulundum.
Author
Mutlu ARICI