Mutlu Arıcı Kimdir?

Sayfa

Şu an ki pozisyonum ve çalışmalarım için buraya tıklayın.

Mutlu ARICI – Web Tabanlı Yazılım Geliştirme ve İlişkisel Veritabanı Tasarım Uzmanı

Kimdir Mutlu ARICI?

1986 İzmir doğumluyum. 2004 yılında başladığım bu serüven 2006 yılında hız kazanmaya başladı. Bu dönemden sonra web tabanlı uygulama geliştirmeye başladım. Yani normal websitesi yerine artık veritabanı destekli, kompleks yapılar yazmaya ve yönetmeye başladım. Çeşitli başarılı projelerde bulundum. Şu sıralar ise sadece “PHP, MySQL, CSS ve jQuery” alanında ilerliyorum. Tüm dilleri biliyorum diyenlere inat tek dil üzerinde çalışıyorum. Kod yazım mantığına dayalı optimizasyon ve güvenlik konularında tecrübeler ediniyorum.

KKTC Girne Amerikan Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdim.. Peki ne alaka yazılım diyeceksiniz? Öyle demeyin, İngilizce Öğretmeni olmanın bana kazandırdıkları çok. Henüz öğretmenlik yapmadım ama eğitim mentalitesi ve yaklaşımını bilmek, üstüne İngilizcenin iyi olması, 2007 yılından sonra beni “Uzaktan Eğitime” yöneltti. Öğretmenliği de seviyorum ancak web tabanlı yazılım geliştirme beni daha çok mutlu ediyor, bu alanda kendimi daha çok geliştirdiğime ve bilgilerimi taze tuttuğuma inanıyorum.

2005-2010 yılları arasında KKTC’de bir çok proje yaptım. Sonra Türkiye’ye geri döndüm ve KOSGEB projelerinde yer aldım. Şu sıralar ise yine Uzaktan Eğitim ile ilgileniyorum ve bir çok site, yazılım yönetiyorum, geliştiriyorum.

İletişim, telefon ve skype bilgisi için tıklayın

PHP Yazılım Uzmanı – Bildiğim diller ve uzmanlık alanlarım için tıklayın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *