PHP Sanalpos Banka Entegrasyon Referansları

Standard

PHP Sanalpos banka entegrasyonu yaptığımız çalışmaların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Çalışmalar iyzico, payu, paypal, ortak ödeme alt yapısı scripti, Türk bankaları sanalpos referanslarının bir kısmını içermektedir.

  1. TAÇ MUTFAK – tacev.com.tr (Akbank, Garanti, Yapı Kredi + 3D + entegrasyon)
  2. Erbil Süel – erbilsuel.com (Tüm bankalar 3D + standart + entegrasyon)
  3. Tencereler – Bayi Ağı Ödeme Alma Sistemi – tencereler.com (Garanti bankası + entegrasyon)
  4. Sistem Gaz – Bayi Ağı Ödeme Alma Sistemi – sistemgaz.com (Kuveyt Türk + entegrasyon)
  5. Kıbrısta İlan – kibristailan.com (Yapı Kredi + entegrasyon)
  6. Depo Mart – depormart.net (iyizco + entegrasyon)
  7. Battal Beden Giyim – battalbedengiyim.com (Yapı Kredi 3D + Standart + entegrasyon)
  8. Çiğdem Girgin Vakfı – (Payu + entegrasyonu)
  9. Datahan – datahan.com (Payu + entegrasyon)
  10. Kanz Oyuncak – kanzoyuncak.com (Payu + entegrasyon)
  11. Ervans – ervans.com (Iyizco + entegrasyon)
  12. Evden İngilizce – evdeningilizce.com (Finansbank + entegrasyon)
  13. Eymen Turizm – eymenturizm.com.tr (Vakıfbank 3D + entegrasyon)
  14. Lif Tozu – liftozu.com (Iyzico + entegrasyon)
  15. Organishce – organische.com.tr (Iyzico + entegrasyon)
  16. Mormarka – mormarka.com (Akbank, Garanti + 3D + entegrasyon)
  17. Nomadic Republic – nomadicrepublic.com.tr (Payu + entegrasyon)
  18. Olympus – Olympus.com (Yapı kredi + 3d entegrasyon)
  19. Çocuklar Dunyası – cocuklardunyasi.com (Garanti Bankası + Ortak ödeme + entegrasyon)
  20. Hayat Bizde – hayatbizde.com (Payu + entegrasyon)
  21. Başak Termal Otel Online Rezervasyon – basaktermalhotel.com (Vakıfbank + entegrasyon)
  22. Bi Net – binet.com.tr (Finansbank + entegrasyon)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *